Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Strona Główna / O Nas

Zott w Polsce

Zott Polska Sp. z o.o. od kilkunastu lat dostarcza na polski rynek najwyższej jakości produkty mleczne - jogurty, desery, napoje i inne artykuły, które cieszą się uznaniem zarówno wśród konsumentów, jak i handlowców.

Spółka rozpoczęła działalność na terenie Wrocławia w 1992 r. początkowo jako importer i dystrybutor przetworów mlecznych, a jej dynamiczny rozwój sprawił, że w ciągu kilku lat dołączyła do czołówki największych producentów rodzimej branży mleczarskiej. W październiku 1999 r. firma kupiła działającą w Opolu mleczarnię i rozpoczęła gruntowną przebudowę, by w konsekwencji stworzyć jeden z najnowocześniejszych zakładów mleczarskich nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Dziś Zott posiada w swojej ofercie najbardziej rozpoznawalne marki na rynku przetworów mlecznych, które zdobyły wiele prestiżowych nagród, m.in. Godło Promocyjne „Teraz Polska", Certyfikat „Konsumencki Znak Jakości", czy „Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich".

Zaufanie, jakim konsumenci darzą produkty z logo Zott, to efekt przemyślanej strategii, którą firma realizuje w myśl motta:

Życzenia konsumentów wyznaczają naszą drogę!