Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Strona Główna / Nasze Mleko

Najwyższa jakość mleka

Specjaliści w dziedzinie żywienia uznają mleko za niezbędny składnik diety. Twierdzą że jest ono potrzebne do utrzymania zdrowia, urody i dobrej kondycji fizycznej. Nic więc dziwnego, że mleko i jego przetwory od wieków stanowią ważny element tradycyjnych, zbilansowanych posiłków.

Proponowane przez nas produkty powstają z najwyższej jakości mleka oraz naturalnych dodatków, co sprawia, że są tak chętnie wybierane przez miliony Polaków. Stanowią codzienne źródło składników odżywczych - łatwo przyswajalnego wapnia, białka i cennych dla zdrowia witamin. Nie zawierają konserwantów i mają korzystny wpływ na nasz organizm. A to wszystko dzięki pozyskiwaniu najlepszych surowców, aseptycznym procesom produkcyjnym i przechowywaniu w odpowiednich warunkach, gwarantujących trwałość i doskonały smak.

Przetwory mleczne z firmy Zott Polska są nieustannie poddawane szczegółowym kontrolom. Na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie i doznania smakowe naszych klientów, dlatego wprowadziliśmy szczegółowy system analiz HACCP. Wdrożyliśmy procesy normy ISO 9001:2000 i stosujemy standardy IFS. Cyklicznie przeprowadzane w firmie audyty potwierdzają najwyższą jakość stosowanych przy produkcji jogurtów Jogobella technologii, surowców oraz procedur postępowania.

Sprawdzeni dostawcy

Ogromną rolę w procesie powstawania produktów firmy Zott odgrywają dostawcy mleka. Współpraca z nimi jest wyjątkowo cenna i to ona w dużej mierze stanowi o bardzo dobrej pozycji spółki wśród producentów artykułów mleczarskich.

Staramy się również ze swojej strony otaczać opieką dostawców. Nasi specjaliści na bieżąco służą im pomocą i radą, a specjalnie utworzony fundusz pożyczkowy pomaga w zwiększaniu produkcji oraz poprawianiu jakości dostarczanego mleka.

Wspólnie prowadzone działania przynoszą nam najbardziej efektywne rezultaty i satysfakcję.